Kombi Tamiri – Kombiniz Mi Bozuldu?

Kombinizin sorunu ne olursa olsun, tüm kombi arızalarını gidermekteyiz. Kombi bakım ve onarımını büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Elektronik kart değişimi

Fan değişimi

Eşanjör değişim/tamiri

Su tribünü değişimi

3 yollu vana değişimi

3 bar emniyet değişimi

Sirkülasyon pompa değişimi gibi tüm kombi arızaları giderilir.

Bulancak Kombi Orjinal Yedek Parça Hizmeti:

Her marka ve model kombiniz için kombi ana kart, kombi sirkülasyona pompası, kombi eşanjörü, kombi fanı, su doldurma musluğu, su tribünü, akış kontrol anahtarı, kombi sensörleri, genleşme tankları, 3 yollu vana motoru, 3 bar emniyet ventili, kombi 3 yollu ayırma milleri, gaz valfleri gibi tüm kombi parçalarında orjinal yedek parça mevcuttur.

Kombide kalıcı bir arıza var ise müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bilgi alınır. Daha sonra kombi sıcak su ve petek radyatörler test edilir. Kombinin içi açılarak profesiyonel cihazlarla ve tecrübeli uzman kadro ile arzalı parça tespit edilir. Müşteriye bilgi verilir.

Müşteri onayından sonra orjinal yedek parça ile değiştirilerek tamir edilir. Tüm arızalar ve sorunlar giderildikten sonra gaz kaçak testi ve menfez kontrol edilir. En son müşteriye işçilik ve parça garantisini bildiren servis formu imza atılarak veririlir. Bulancak kombi servisi 0533 562 52 28

Working Hours : Sun-monday, 09am-5pm
TIKLA ARA
×