10 +

Yıllık Tecrube ve Birikim

HAKKIMIZDA

Tüm markalarda orjinal yedek parçalar ve uzman teknik ekip ile arıza onarım ve tamir hizmeti sunuyoruz

SERVİSİMİZ %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HEDEFLER

Servis olarak ilk hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Cihazlarınızın uzun ömürlü olması için garanti süresi içinde veya dışında mutlaka periyodik bakımlar yapılmalıdır. Periyodik bakım hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurun

TAMİR BAKIM SERVİSİ

Sürekli çalışanı cihazlarınız yılda en az bir defa olmak üzere mutlaka Teknik Servis tarafından kontrol edilmelidir. Bakım süreçleri cihazın kullanım süresiyle değişiklik gösterebilir.

Tüm markaların servisi cihazının doğru olarak ayarlanması optimal gaz kullanımını sağlar ve çevreye daha az zararlı atık gazın yayılmasını temin ederek çevre kirlenmesini önler. Daha az gaz gereksiniminden ekonomik kullanın olanakları yaratılmış olur. Cihaz optimal değerde ayarlanacağı için parçalar daha az aşınır ve cihaz daha uzun ömürlü olur. İyi bir teknik bilgiye sahip profesyonel Tüm markaların servis teknikerleri cihazınızın bakımını gerçekleştirir Sadece Tüm markaların yedek parçaları bulunmaktadır.

BULANCAK KOMBİ SERVİSİ

Kombi Yedek Parça Ürünleri

Bulancak Kombi Servis, tarafından değişimi yapılan tüm yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır, hemen arayın 0534 431 25 42

Müşteri Memnuniyeti müşteri hizmetleri politikamızın esas ilkesi olup, tüm çalışmalarımızı bu ilke kapsamında gerçekleştiririz.

Yedek Parça, ürünlerimiz sertifika belgeli ve garantili ürünlerden oluşmaktadır.

0533 562 52 28

Uzman Kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz

8563 +

Memnun müşteri

2630 +

Deneyim Üyeleri

100 %

Memnuniyet Oranı

10 +

Yılların tecrübesi

4963 +

Biten Proje
Working Hours : Sun-monday, 09am-5pm
TIKLA ARA
×