DOĞALGAZ TESİSATI DÖŞEME, BAKIM VE ONARIM

ÜCRETSİZ KEŞİF

Müşterilerin keşif talepleri telefon ile alınabilmekte ve randevu verilmektedir. 

KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI DOĞALGAZ TESİSATI
DAİRE İÇİ DOĞALGAZ TESİSATI

Daire kapılarında bırakılmış olan vanalardan itibaren ocak ve yakıcı cihazlar için yapılan tesisatların geçiş güzergahları belirlenip duvar geçiş yerleri delinmektedir. Daha sonradan kelepçeleri duvara sabitlenerek ölçüleri alınıp çelik borular kesilip dişleri açılır ve montajlama işlemi yapılır.

Ocak ve yakıcılığı bulunan cihazlar vana ve makaronlu Flex’lerinin montaj laması yapılmaktadır. Açılmakta olan duvar geçişlerinin alçıyla kapatılması sayaç bağlantı noktalarında bulunan test nipeli yardımıyla “U” manometreleri sayesinde test yapılır ve doğalgaz firması randevusuna kadar beklenir.

BİNA ANA KOLON TESİSATI

Bulancak doğalgaz firması tarafından bırakılmıs olan servis kutuları itibari ile binada kullanılacak olan cihazların toplam tüketim bilgilerinin hesapları yapılarak boru bilgileri çıkarılır ve projeler hazırlanıp Yapılmakta olan kaynaklı kolon tesisatları imalatı için kat betonları karot ile açılıp kaynaklanarak tesisatı sabitlemek için konsolluma ve kelepçeleme sistemi ile kurulur. Kaynaklama imalatı tamamlanıp proje işlemleri yürütülmektedir.

%100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren ve Ankara doğalgaz tesisat firmaları arasında ön plana çıkan firmayız. Firmamızın özellikle kurumsallığı sayesinde, tüm kurulum aşamalarını sorunsuz ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. İster şahsi isterseniz de kurumsal doğalgaz kurulumlarında bize başvurabilirsiniz. Bulancak Doğalgaz Tesisat firmamız bütçenizi zorlamayan fiyatlarıyla da sizlere avantajlı opsiyonlar sunacaktır. Özellikle ısınma ve sıcak su için kullanılan bu tesisatlar da, marka ve model fark etmeksizin büyük bir ekipten destek alabilme imkânınız mevcuttur.

Hizmetlerimizde kaliteyi ve uygun maliyeti müşterilerimize sunmaktayız.

-Kombi Tesisatı Kurulumu
-Kombi Montajı ve Kalorifer -Tesisatına Bağlanması
-Daire tesisatı çekilmesi
-Merkezi Sistemden Bireysel Kombi Sistemine Geçiş
-Kombi Tesisatı Arızaları, Kaçakları ve Tıkanıklarının Giderilmesi
-Kombi Sistemi Tadilatları
-Radyatör Tıkanıklıkları, Temizlenmesi ve Basınç Sorunlarının Giderilmesi

  Kombi tesisatı ile ilgili bütün sorunlar ve destek için bize ulaşabilirsiniz!